Wczytuję dane...

Nasza filozofia

Filozofia Sterntaler

Widzimy, słyszymy i czujemy jak dzieci. Chcemy wiedzieć, co porusza dzieci, wtedy sięgamy w głąb siebie.
 

  • Aby zrozumieć, co jest ważne dla dzieci.

Sterntaler wie, że dzieciństwo to potęga wyobraźni i chęć zanurzenia się w nowym fantastycznym świecie. Otwartość na wszystko, co nowe. To także bezstronne podejście do nowych wyzwań i zadań, to uczciwość, która jest podstawą wzajemnego zaufania. Tylko w dzieciństwie przeżywamy wszystko tak intensywnie. Zdolność przywoływania i zachowywania fragmentów dzieciństwa w codziennym dorosłym życiu jest wielką sztuką!
  

  • Otwarcie serca poprzez wszystkie zmysł.

Dzieci widzą rzeczy, których dorośli nie zauważają. Dzieci słyszą rzeczy, na które dorośli są „głusi”. Dzieci mają uczucia i emocje, które dorośli tłumią. Firma Sterntaler nie zapomniała, jak to jest być dzieckiem. Jako jeden z wiodących producentów zabawek i tekstyliów dla niemowląt i małych dzieci, stawiamy sobie za cel zrozumienie dziecięcego świat także po to aby pomóc dzieciom lepiej rozumieć nasz świat dorosłych. Wiedza wynikająca z tej ciekawości, nasza miłość do szczegółów oraz poczucie odpowiedzialności składa się na różnorodność, kreatywność oraz jakość naszych produktów.
 

  • Nasze produkty tworzymy z wielką odpowiedzialnością i dbałością o standardy

Jakość naszych produktów to nie tylko wysokiej jakości materiały, które są wolne od substancji szkodliwych, starannie wykonane, na najwyższym poziomie technicznym, ale także dbałość o standardy w jakich odbywa się ich produkcja. Dlatego - na zasadzie dobrowolności – odpowiedzieliśmy na wyzwanie sprostania wymogom ICTI-Code, które określają warunki pracy w azjatyckich fabrykach i jako pierwszy niemiecki producent uzyskaliśmy certyfikaty dla wszystkich naszych fabryk!